Короткі характеристики
- Доступність: В наявності
FPV-дрон iFlight Chimera9 ECO 6S
Виявлення об'єктів з висоти відкриває великі можливості для спостерігача. Тому сьогодні великою популярністю користуються квадрокоптери середньої та великої дальності. Точно і максимально безпечно виконати поставлене стратегічне завдання можливо з інноваційним приладом FPV-дрон iFlight Chimera9 ECO 6S, представленим українським виробником. Сучасний і функціональний апарат дає змогу виявити навіть найдрібніші об'єкти на великій дистанції.
Загальний опис дрона iFlight Chimera9 ECO 6S
Безпілотники сьогодні використовуються дуже активно, це не тільки пристрій для спостереження, а й повноцінна зброя. Модель iFlight Chimera9 ECO 6S являє собою поліпшену версію попереднього представленого дрона із серії, вона посідає перше місце далекобійних пристроїв серед FPV. Головна особливість - збільшення відстані польоту, тепер прилад може потрапити набагато далі, а спеціальна функція дає змогу використовувати великі акумулятори, щоб їх вистачило на повний політ.
Застосовуються сьогодні дрони такого типу в різних сферах, а саме:
- - для спостереження за місцевістю;
- - для патрулювання;
- - з метою розвідки;
- - для ураження стратегічних об'єктів;
- - для відеозйомки об'єктів зверху.
Наявність потужних технічних параметрів дає змогу використовувати квадрокоптер максимально інформативно. Мета визначається чітко і деталізовано. Управління за допомогою стандартного контролера не створює труднощів. Унікальна ефективність робить його незамінним для ближньої розвідки. Максимальна тиша підйому гарантована. Пристрої оснащені сучасними моторами для зручного і повністю контрольованого управління на відстані. Рама міцна і стійка, це дає змогу дрону летіти за будь-яких погодних умов.
Окремо варто оцінити мультимедійні властивості. Покращена камера забезпечує чіткість фіксації об'єктів і точно передає зображення. Наявність функції FPV робить модель iFlight Chimera9 ECO 6S королем у світі безпілотників. Ця опція відповідає за фіксацію переміщення в режимі реального часу. На пульті керування чітко видно всі переміщення. Такі інновації дають змогу максимально точно виконувати поставлені завдання і відкривають перед власниками нові можливості.
Технічні параметри iFlight Chimera9 ECO 6S оригінал
Прилад iFlight Chimera9 ECO 6S є новою розробкою, на ринку він з'явився порівняно недавно, але стрімкими темпами зростає його популярність. Повноцінно оцінити роботу квадрокоптера можливо за його технічними параметрами. Основні характеристики:
- - розмір рами - 9 дюймів, 405мм;
- - модель рамки - DeadCat DC;
- - контролер для польоту - BLITZ ATF435;
- - мотор - XING - E 2809 800KV;
- - тип і розмір пропелерів - HQ 9*4*3;
- - швидкість мах - 140 км/год;
- - висота підйому, мах - 7000 м;
- - радіус управління - 9000 м;
- - час польоту - до 33 хвилин;
- - частота роботи контролера - 5,8 ГГц.
Такі параметри виводять модель iFlight Chimera9 ECO 6S у лідери продажів. Прилади багатофункціональні та мають унікальні можливості. Під час купівлі варто оцінити інновації, які були впроваджені в розробку.
Насамперед - це укріплена жорстка рама, яка робить пристрій більш маневреним. Chimera9 ECO на колісній основі утримує дрон на вітрі і точно летить до мети. Атмосферні опади не створюють перешкод. Рама має максимальний рівень захисту серед моделей цієї лінійки. Другою інновацією є покращена електрична система. Вона більш економно використовує заряд акумулятора та демонструє максимальну ефективність. Дрон можна підкріплювати батареями підвищеної потужності, система витримує велике навантаження.
Повноту картинки реально отримати завдяки новому відеопрогравачу, яким оснащено пристрій. Вдається через дисплей широкої роздільної здатності розглянути всі деталі на зображенні. Особливо чітко фіксуються рухомі об'єкти. Крім програвача на борту є система електроніки, що дає змогу видавати інформацію дуже швидко і без відхилень.
Особливості експлуатації квадрокоптера iFlight Chimera9 ECO 6S
Для керування використовується контролер польоту стандартного типу. Він йде в комплектації і підключається автоматично. Дрон має поодинокі антени, розміщені на корпусі, форма їх може мати відмінності, пристрій підтримує різні девайси. Всі дані виводяться на екран, роздільна здатність дає змогу деталізувати картинку з максимальною точністю. Наявність камери RaceCam R1 1200TVL дає змогу записувати процес знімання і надалі транслювати його на інших пристроях.
Потужність передавання даних - FCC: <33 дБм/, дає можливість спостерігати в режимі реального часу. Стандартна батарея, яка йде в оригінальній моделі, - 6S2P 8000 мАг. Можна підключати й додаткові акумулятори.
Сам квадрокоптер без батареї важить всього 739 грам і має розміри 360*235*34 мм, що робить його максимально непомітним під час спостереження. Працює в широкому температурному діапазоні від -10 до +40градусів. Невеликий вітер, туман або легкий дощ не є перешкодою для фіксації. Керувати дуже просто, не потрібні спеціальні знання. При купівлі фірмового дрона потрібно самостійно встановити мотори на болтові з'єднання і прикріпити антени. У керівництві з експлуатації є всі дані про це.
Комплектація приладу Chimera9 ECO 6S
Оригінальна модель оснащена всім необхідним для швидкої експлуатації пристрою. Під час купівлі варто переконатися, що все є в наявності. У стандартну комплектацію входить:
- - FPV-дрон iFlight Chimera9 ECO 6S - 1 шт;
- - антена - 1 шт;
- - пропелери - 2 пари;
- - ремені для батареї - 2 шт.
Акумулятор під час купівлі готовий до роботи, після приєднання його можна запускати в небо і починати активне спостереження.
Де купити Chimera9 ECO 6S
Якісний дрон можна придбати на сайті "Оптікс-Про". Магазин представляє тільки оригінальну продукцію від виробників з відмінною репутацією. Кожен прилад має сертифікат якості. Закупівля здійснюється безпосередньо від компанії, тому ціни максимально помірні. Для замовлення варто зв'язатися з менеджером. Консультант допоможе визначитися з вибором. Доставка здійснюється зручним способом по Україні.
FPV-дрон iFlight Chimera9 ECO 6S характеристики
| Технічні | |
| Зв'язок | GNSS: GPS+SBAS+Galileo+QZSS+Glonass |
| Камера | 8К камера: 1/2\"CMOS, Ефективні пікселі: 48 МП |
| Максимальна висота, м | 7000 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Радіус дії дистанційного керування, м | 9000 |
| Тип керування | Контролер польоту BLITZ ATF435 |
| Час польоту, хв | до 33 хв |
| Частота пульта | 5,8 ГГц |
| ESC | BLITZ E55S 4-IN-1 2-6S 55A ESC |
| Двигун | двигуни XING-E 2809 |
| Пропелери | пропелери 9X4X3 |
| Рама | колісна база 405 мм |
| Экран | |
| Роздільна здатність фото | 8000x6000 (4: 3); 7680 x 4320 (16: 9); 4000x3000 (4: 3); 3840 x 2160 (16: 9) |
| Мультимедіа | |
| Відеовихід | BLITZ Whoop 1,2G 1,6W VTX/BLITZ Whoop 1,6W VTX/BLITZ Whoop 2,5W VTX |
| Додаткові можливості | |
| Антени | одинарні антени |
| Експлуатаційні | |
| Потужність передачі | FCC: < 33 дБм / CE: < 14 дБм / SRRC: < 30 дБм |
| Робочий струм | ≤25mw@12V 410mA, ≤400mw@12V 470mA, ≤800mw@12V 490mA, ≤1600mw@12V 590mA |
| Тип батареї | 6S2P 8000 мАг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Габаритні розміри, мм | 360 x 235 x 34 |
| Вага, гр | 739 (без акумулятора) |
| Температурний режим, °C | -10... + 40 |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 








