Короткі характеристики
- Доступність: В наявності
FPV-дрон iFlight Chimera7 PRO 6S 2.5W
Модель FPV-дрон iFlight Chimera7 PRO 6S 2.5W застосовується в багатьох сферах. Сучасні безпілотні апарати постійно модернізуються. Модель оснащена новими технологіями, сигнали передаються швидше, якість зйомки залишається на вищому рівні. Завдяки інноваційним технологіям, які є у FPV-дрон iFlight Chimera7 PRO 6S 2.5W, можна відстежувати потрібні події в режимі реального часу.
Основні параметри FPV-дрон iFlight Chimera7 PRO 6S 2.5W
FPV-дрон iFlight Chimera7 PRO 6S 2.5W - потужний, передовий квадракоптер, який призначений для дистанційного пілотування. Високопродуктивний, багатофункціональний пристрій.
Ключові переваги дрона.
- Потужність передачі сигналів. Пристосування оснащене хорошою роздільною здатністю, а також потужністю, яка дозволяє швидко передавати потрібні сигнали. Коптер передає якісні відео, зображення.
- Хороша камера, яка має високу роздільну здатність. Камера вбудована в дрон, дає змогу отримувати яскраві, чіткі сигнали, картинки. Навіть під час польоту необхідну ціль можна розглянути у всіх деталях.
- Корпус. Він міцний, легкий, виготовлений із надійних матеріалів. Прилад має міцну конструкцію, матеріал оснащений ударостійким покриттям, яке запобігає механічним пошкодженням. Також корпус захищений від зайвої вологи, бруду і пилу. Раніше електроніка забивалася брудом, травою, пилом, що могло призвести до короткого замикання. Корпус простий, компактний, легкий. Його легко транспортувати з місця на місце.
- Хороша маневреність. FPV-дрон iFlight Chimera7 PRO 6S 6S 2.5W володіє просунутими системами керування, досить функціональний, має чудову стабільність у польоті, а також хорошу маневреність.
Технічні характеристики квадракоптера.
- Максимальна висота польоту пристрою - 7000 метрів.
- Дальність дистанційного керування - 9000 метрів.
- Матеріал, з якого виготовлений корпус - надійний, міцний пластик, який добре переносить падіння, захищений від механічних пошкоджень.
- Година польоту - 30 хвилин.
- Прилад оснащений контролером польоту.
- Частота пульта - 5,8 ГГц.
- Наявність пропелерів - 7,5ХЗ, 7ХЗ.
- Є відеовихід, надійний і якісний.
- За рахунок чого здійснюється заряд - акумулятор і зарядний пристрій.
- Гарантійний термін від виробника - 12 місяців.
- Розміри квадракоптера - 270х199х34мм.
- Вага приладу - 655 грам без урахування акумулятора.
Температурний діапазон, за якого коптер може функціонувати - від -10 до +40 градусів за Цельсієм.
Що входить у комплектацію.
FPV-дрон iFlight Chimera7 PRO 6S 2.5W, оснащений вбудованою камерою, яка допомагає передавати відеосюжети в режимі реального часу.
Пульт із радіокеруванням. Дозволяє керувати дроном дистанційно на далеких відстанях.
Монітор для спостереження, а також окуляри для віртуальної реальності, залежно від моделі.
Акумулятор певної ємності.
Це найбільш поширена комплектація. Також туди входить інструкція та керівництво з експлуатації, гарантійний талон.
Камера
FPV-дрон iFlight Chimera7 PRO 6S 6S 2.5W має відмінну камеру. Це перевага цього приладу. Розташована спереду. Має різні кути огляду. Записує сюжети в режимі реального часу. Такий дрон добре здійснює місії розвідки.
Приймач
Дає можливість пілоту отримати відеосигнал квадракоптера на екрані пристрою, за допомогою якого здійснюється управління, а також контроль за польотом.
Передавач
Встановлюється на борту, відповідає за передачу відеосигналу на інші пристрої. Дає можливість забезпечити високу швидкість передачі даних.
Акумулятор
FPV-дрон iFlight Chimera7 PRO 6S 2.5W працює за допомогою літійно-полімерної батареї. При цьому зазвичай акумулятори не входять у базову комплектацію. На це варто звернути увагу під час купівлі. Заряджати можна пристрій за допомогою мережі. Також є вихід через повербанк.
Особливості та нюанси моделі FPV-дрон iFlight Chimera7 PRO 6S 2.5W
Перш за все, це маневреність. Ця модель має невеликі розміри, добре орієнтується в просторі, здатна літати на далекі дистанції. Дрон здатний здійснювати непрості маневри, які можуть бути недоступні іншим моделям, менш функціональним і досконалим.
Можливість проводити розвідку. FPV-дрон iFlight Chimera7 PRO 6S 6S 2.5W має якісну камеру, потужний сигнал. Здатний передавати детальні зображення в режимі реального часу. Є можливість проводити спостереження в складних умовах, а саме: погана видимість, туман, вітер, дощ. Особливо така функція важлива для військових цілей. За допомогою дрона можна виявити розташування ворога.
Можливість здійснення командного контролю. FPV-дрон iFlight Chimera7 PRO 6S 2.5W 2 швидкий, маневрений, для керування необхідні деякі навички. У комплектацію входить інструкція з експлуатації, яка детально розписує, як саме керувати квадракоптером.
Кілька різновидів передачі інформації. А саме, цифровий метод і аналоговий. Передача інформації можлива за допомогою приймача, а також передавача. Кожен різновид передачі відомостей має свої переваги і недоліки.
Де і як купити FPV-дрон iFlight Chimera7 PRO 6S 2.5W
Купити квадракоптер можна в нашому інтернет-магазині за доступною, адекватною вартістю. Для того щоб здійснити замовлення, телефонуйте за номером, який є на сайті, а також можна залишити онлайн заявку зі своїм номером мобільного телефону. Консультант оперативно передзвонить, відповість на всі питання, підкаже, як правильно оформити замовлення. Доставка доступна по всіх регіонах і містах України.
FPV-дрон iFlight Chimera7 Pro V2 6S 2.5W характеристики
| Технічні | |
| Зв'язок | GNSS: GPS+SBAS+Galileo+QZSS+Glonass |
| Камера | 8К камера: 1/2\"CMOS, Ефективні пікселі: 48 МП |
| Максимальна висота, м | 7000 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Радіус дії дистанційного керування, м | 9000 |
| Тип керування | Контролер польоту BLITZ F722 |
| Час польоту, хв | до 30 хв |
| Частота пульта | 5,8 ГГц |
| ESC | BLITZ E55S 4-IN-1 2-6S 55A ESC |
| Двигун | двигуни XING2 2809 |
| Пропелери | пропелери 7,5X3,7X3 |
| Рама | колісна база 327 мм |
| Экран | |
| Роздільна здатність фото | 8000x6000 (4: 3); 7680 x 4320 (16: 9); 4000x3000 (4: 3); 3840 x 2160 (16: 9) |
| Мультимедіа | |
| Відеовихід | BLITZ Whoop 2,5 Вт VTX |
| Додаткові можливості | |
| Антени | одинарні антени |
| Експлуатаційні | |
| Корисне навантаження | 1,5-2,5 кг |
| Потужність передачі | FCC: < 33 дБм / CE: < 14 дБм / SRRC: < 30 дБм |
| Робочий струм | ≤25mw@12V 410mA, ≤400mw@12V 470mA, ≤800mw@12V 490mA, ≤1600mw@12V 590mA |
| Тип батареї | 6S2P 8000 мАг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Габаритні розміри, мм | 270 x 199 x 34 |
| Вага, гр | 665 (без акумулятора) |
| Температурний режим, °C | -10... + 40 |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 







