Короткі характеристики
- Доступність: В наявності
FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S
Сучасний квадракоптер FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S завдяки тому, що він 7,5 дюймовий, зможе долетіти туди, куди раніше не могли дістатися звичайні квадракоптери. Прилад здатний нести на собі великі акумулятори, які зможуть продовжити час польоту. Дрони застосовуються охоронними службами, військовими, туристами. Резонанс дає змогу мінімізувати надійна, міцна рама, яка вдосконалена в цій моделі. Надійні мотори для комфортного керування.
Опис і параметри FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S
Завдяки новій рамі FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S має надійний, міцний захист. Якщо раніше електроніка могла забитися брудом, травою, пилом, то тепер все це в минулому. Раніше мотор міг постраждати при ударі квадракоптера об землю. Через це могло виникнути коротке замикання, після чого коптер може не підлягати ремонту. Завдяки новій рамі можна контролювати політ дрона, також зменшується забруднення контролера. Трава, пил, бруд не забивають електроніку. Завдяки стратегічному потоку повітря компоненти завжди охолоджуються, також залишаються чистими. При цьому продуктивність коптера не зменшується, немає потреби при виготовленні додавати конструкції вагу.
Бічні панелі оснащені підсвічуванням.
Електрична система коптера економічна, вистачає на довгий час польотів.
Ключові технічні характеристики.
- Максимальна висота польоту квадракоптера - 7000 метрів.
- Максимальний радіус дистанційного керування - 9000 метрів.
- Матеріал, з якого виготовлений корпус - надійний, міцний пластик.
- Різновид управління - контролер польоту BLITZ ATF 435.
- Час польоту - півгодини.
- Частота пульта - 5,8 ГГц.
- Пропелери - 7,5 ХЗ, 7ХЗ.
- Наявність відеовиходу - є.
- Гарантійний термін - 12 місяців.
- Розміри квадракоптера - 270х199х34.
- Вага - 677 грам без урахування акумулятора.
Виробник гарантує якість деталей.
Безпілотники регулярно модернізуються, оскільки є популярними, особливо на сьогоднішній день. Завдяки квадракоптеру можна проводити відео-, фотозйомку, також проводити військові операції.
Дрон FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S - інноваційний пристрій, який дає змогу відстежувати події реального часу в режимі польоту. Відеосюжети показані з невеликою затримкою. Моделі FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S застосовуються для різних цілей.
Основні складові FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S
Розглянемо, що входить у комплектацію дрона.
- Крім квадракоптера входить система дистанційного керування. Це монітор з пультом або спеціальні окуляри, через які зручно відстежувати польоти.
- Камера, яка вбудована в сам пристрій для польоту.
- Акумулятор.
Сама по собі комплектація БПЛА не складна, незважаючи на функціональність і універсальність.
Камера FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S iFlight Chimera7 ECO 6S
Камера - один з основних пристроїв квадракоптера, який відповідає за відеозйомку і фотографії. Розташовується спереду. Має 48 ефективних мегапікселів, завдяки яким здійснюється зйомка. Дає змогу записувати і відразу передавати інформацію в режимі реального часу.
Передавач даних
Встановлений на борту БПЛА, дає змогу передавати сигнал із камери прямо на приймач монітора. У результаті оператор бачить всі актуальні дані.
Приймач
За рахунок приймача оператор відразу отримує на монітор відеосюжети, а також знімки. Приймач моделі FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S може моментально ловити сигнал, одразу виводить на екран усю інформацію, яка надходить.
Акумулятор
Ця модель має батарею типу 6S2SP 8000мАг. Така батарея вважається потужною, заряду вистачає надовго без необхідності підзарядки. Особливо актуально в польових умовах, де немає можливості підключення до мережі.
Електрична система
FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S має ефективну економічну систему. Оснащений коптер потужним контролером польоту, який дає змогу оператору здійснювати контроль.
Спеціальна захисна рама
FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S оснащений спеціальною рамою, яка виконує захисну функцію. Якщо прилад потрапляє в аварію, немає ризику, що електроніка буде забита брудом. Крім того, рама здатна запобігти короткому замиканню, яке небезпечне як для самого приладу, так і для оператора.
Комплектація:
- FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S.
- Спеціальна захисна рама, яка запобігає забиванню сміттям електроніки.
- Відеопередавач, який дає змогу налаштовувати сигнали.
- Спеціальний пропелер, завдяки якому здійснюється політ.
- Міні камера та антена.
- Спеціальний ремінець для акумулятора.
- Мотор.
Додаткові аксесуари, які можна купити для FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S.
- Рюкзак, у якому зручно переносити пристрій.
- Універсальний ключ, який не входить в обов'язкову комплектацію.
- Додаткові пропелери. Необхідні в тому випадку, якщо виникає поломка основних пропелерів.
- Чохол або спеціальна сумка, в якій зручно переносити акумулятори.
Також у комплектацію обов'язково входить інструкція та керівництво з експлуатації. Також розглянемо, що не входить у комплектацію квадракоптера FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S.
- Це спеціальний радіатор, який призначається для блоку повітряного сигналу.
- Подвійна антена.
- Фільтр, який захищає від іскри. Запобігає короткому замиканню.
- Набір для кріплення.
- Плата з підсвічуванням, а також зі світлодіоїдними стрічками.
Купити FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S можна в нашому інтернет-магазині за адекватною ціною, не виходячи з дому. Телефонуйте за номером, який вказано на сайті магазину. Можна залишити заявку онлайн зі своїм номером мобільного. Консультант відповість на всі питання, допоможе оформити замовлення. Доставка доступна по всіх регіонах України.
FPV-дрон iFlight Chimera7 ECO 6S характеристики
| Технічні | |
| Зв'язок | GNSS: GPS+SBAS+Galileo+QZSS+Glonass |
| Камера | 8К камера: 1/2\"CMOS, Ефективні пікселі: 48 МП |
| Максимальна висота, м | 7000 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Радіус дії дистанційного керування, м | 9000 |
| Тип керування | Контролер польоту BLITZ ATF435 |
| Час польоту, хв | до 30 хв |
| Частота пульта | 5,8 ГГц |
| ESC | BLITZ E55S 4-IN-1 2-6S 55A ESC |
| Двигун | двигуни XING-E 2809 |
| Пропелери | пропелери 7,5X3,7X3 |
| Экран | |
| Роздільна здатність фото | 8000x6000 (4: 3); 7680 x 4320 (16: 9); 4000x3000 (4: 3); 3840 x 2160 (16: 9) |
| Мультимедіа | |
| Відеовихід | BLITZ Whoop 1.2G 1.6W VTX / BLITZ Whoop 1.6W VTX / BLITZ Whoop 2.5W VTX |
| Додаткові можливості | |
| Антени | одинарні антени |
| Експлуатаційні | |
| Потужність передачі | FCC: < 33 дБм / CE: < 14 дБм / SRRC: < 30 дБм |
| Робочий струм | ≤25mw@12V 410mA, ≤400mw@12V 470mA, ≤800mw@12V 490mA, ≤1600mw@12V 590mA |
| Тип батареї | 6S2P 8000 мАг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Габаритні розміри, мм | 270 x 199 x 34 |
| Вага, гр | 677 (без акумулятора) |
| Температурний режим, °C | -10... + 40 |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 








