Короткі характеристики
- Доступність: В наявності
FPV Дрон камікадзе r30 10 дюймів Тепловізор + Денна
Безпілотні літальні апарати активно застосовуються військовими, охоронцями, співробітниками правоохоронних і силових структур, мисливцями. У наш час квадракоптери дуже актуальні завдяки хорошим експлуатаційним характеристикам.
FPV-дрон-камікадзе r30 10 дюймів оснащений тепловізором для безпроблемного спостереження за потрібною ціллю в будь-який час доби, в незалежності від погодних умов. Купити його на вигідних умовах пропонується в інтернет-магазині "Оптікс-Про".
Головні технічні характеристики приладу
Досвідчені користувачі та новачки у сфері оптичного обладнання говорять про неймовірні особливості пристрою.
- Термін служби, зазначений виробником - 12 місяців.
- Розміри - 338х299х34 мм.
- Вага - 826 грам.
- Матеріал, з якого виготовлена основна конструкція - міцний, протиударний пластик.
- Наявність пропелерів для рівного польоту - є.
- Робоча температура, за якої дрон здатний нормально функціонувати - від -10°С до +40°С.
- Допустиме навантаження, яке витримує коптер - не більше 1,5 кг.
- Вбудований тепловізор дає змогу вести цілодобове спостереження.
- Відеовихід - є.
- Акумуляторна батарея і станція для підзарядки - в наявності.
- Час польоту без перерви - півгодини.
- Максимальна висота, на яку піднімається безпілотник - 6000 метрів.
- Мотор - XING-E 3110.
- Робочий струм - ≤25mw@12V 410mA, ≤400mw@12V 470mA, ≤800mw@12V 490mA, ≤1600mw@12V 590mA.
- Управління - BLITZ ATF435.
- Елемент живлення - 6S2P Li-ion 8200 мАг.
- Зв'язок - GNSS: GPS+SBAS+Galileo+QZSS+Glonass.
- Камера для здійснення зйомок - 8К 1/2\"CMOS.
БПЛА оснащений також додатковими мультимедійними опціями, тому є можливість знімати відеосюжети, робити світлини.
Що стосується антен, то вони значно покращують зв'язок з оператором.
Основні сфери застосування приладу
Перш за все, головна галузь - розвідка. Коптер стане незамінним помічником в охороні, а також під час виконання бойових завдань.
- Завдяки тепловізійній камері легко і швидко виявляється необхідна ціль, ведеться спостереження на висоті, що актуально в умовах поганої видимості.
- У зоні бойових дій безпілотник проводить розвідку ворожих позицій, що є вагомим плюсом, оскільки дані збирають без складнощів і втрат.
Окремо варто відзначити завдання ударного характеру. Завдяки тому, що дрон здатний витримувати і переносити на собі 1,5 кг боєприпасів, він ефективно і точно завдає удару по позиціях, допомагає знищувати бронетехніку, склади тощо.
Крім того, пристрій ретранслює сигнали оператору, створюючи перешкоди у противника.
Тепер слід розглянути переваги БПЛА.
- Компактний, легкий, але при цьому міцний і функціональний. Коптер продуктивний, маневрений у польоті.
- Простий в управлінні, не потребує особливих навичок.
- Широкий діапазон частот забезпечує безперебійний зв'язок між оператором і апаратом. Гарантується чітке передавання знятих матеріалів на інші гаджети на значних відстанях. Пілот отримує медіафайли в режимі реального часу.
- Порівняно з іншими моделями він відносно недорогий за вартістю.
- Завдяки потужним акумуляторам прилад довго літає без додаткового заряду.
- Передбачена можливість дистанційного керування на відстані від 8000 до 10.000 метрів. Також безпілотник розвиває швидкість до 70 км/год.
Ще один момент: не виникає складнощів при зберіганні та транспортуванні обладнання.
Контролер польоту
Політ пристрою стабілізується за допомогою спеціального контролера. Завдяки йому дрон-камікадзе блискавично запускається, пропелери починають працювати синхронно. БПЛА впевнено функціонує за будь-якої погоди - сильний вітер, туман, злива, град.
Прилад швидко розганяється й оперативно набирає висоту.
Особливості двигуна та пропелерів
Двигун економно витрачає заряд, в результаті коптер може літати без перешкод протягом півгодини.
Сам по собі мотор потужний, запускається за кілька секунд. Наявність пропелерів дає змогу тримати баланс, розганятися, підніматися на 6000 метрів.
Корпус дрона виготовляється з міцного і надійного пластику, якому нестрашні механічні пошкодження. Поверхня покрита спеціальним шаром, що захищає прилад від вологи, пилу, бруду.
Рами безпілотника створені з полімерних матеріалів з відмінними експлуатаційними характеристиками.
Оптична система
Наявність якісної оптики і тепловізора останнього покоління дає змогу відстежувати ціль у будь-який час дня, незалежно від погоди. Завдяки вбудованому відеовиходу власник зніматиме сюжети відмінної якості.
Оператор може спостерігати за об'єктом за допомогою спеціальних шолома й окулярів. Моніторинг ведеться в режимі реального часу. Головна перевага оптичної системи полягає у відсутності вібрацій при високій швидкості, в результаті чого і виходять яскраві, контрастні і деталізовані картинки.
На зображеннях видно все. Дерева, кущі не стануть на заваді відеосюжетам, знімкам завдяки тепловізору.
Де і як замовити дрон-камікадзе
Купити БПЛА на вигідних умовах пропонується онлайн, не виходячи з дому, в інтернет-магазині "Оптікс-Про". Прилад поставляється в комплектації, до неї включено:
- FPV-дрон-камікадзе r30 10 дюймів;
- ремінь для кріплення;
- акумуляторна батарея і зарядна станція;
- посібник з експлуатації;
- гарантійний талон від виробника.
Для того щоб замовити квадракоптер з тепловізором, телефонуйте за номером, який вказано на сторінці майданчика. Менеджер оперативно відповість, проконсультує з питань, що цікавлять, підкаже, як правильно оформити покупку, які дані потрібно вказати.
Крім того, доступні придбання онлайн: досить перемістити необхідний товар у кошик.
Доставка організовується по всіх регіонах України. Якщо є можливість, то доступний самостійний вивіз техніки. Оплата здійснюється готівкою або за безготівковим розрахунком.
FPV Дрон камікадзе-тепловізор r30 10 дюймов характеристики
| Технічні | |
| Зв'язок | Crossfire або ELRS 720-915-990-1020 |
| Камера | Foxeer FT256 Analog CVBS Thermal Camera HS1267 / PRC MINI 256 CVBS 04010x |
| Максимальна висота, м | 6000 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Радіус дії дистанційного керування, м | 8000 - 10000 |
| Тип керування | Контролер польоту SpeedyBee F405 V4 BLS 55A |
| Час польоту, хв | до 30 хв |
| Частота пульта | 5,8 ГГц |
| Максимальна швидкість км/г | 100-110 |
| Двигун | Surpass Hobby BAT S3115 900KV |
| Крейсерська швидкість км/г | 60-70 |
| Пропелери | пропелери HQProp 10X5X3 |
| Рама | 10д |
| Мультимедіа | |
| Відеовихід | 5.8G Rush Max Solo 2.5 W |
| Додаткові можливості | |
| Антени | Foxeer Pagoda PRO 150 мм 5,8GHz |
| Експлуатаційні | |
| Корисне навантаження | 3.5кг |
| Тип батареї | 6S2P 12400 мАг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Температурний режим, °C | -10... + 40 |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 








