Короткі характеристики
- Доступність: В наявності
Головні особливості FPV 10 дюймів
- Мотори: 3115
- Стек: SpeedyBee F405v3 або аналог
- Керування: ELRS ES900RX або TBS
- Відео: Аналог, 5.8, AKK FX2 Dominator 2000mW
- Камера: тепловізор
- Антена: RushFPV Cherry 5.8 або аналог
- Батарея: 6s2p@10400mAh LiIon
FPV Дрон камікадзе-тепловізор r4 10 дюймів
Безпілотні літальні апарати (БПЛА) вже давно стали важливою частиною нашого життя. Вони відіграють ключову роль у різних сферах: пошукових операціях, охоронній роботі, побутовій зйомці з висоти пташиного польоту та військових операціях. Одним із таких пристроїв є FPV-дрон-камікадзе-тепловізор r4 10 дюймів.
Дрон-камікадзе - це тип безпілотних літальних апаратів для бойового застосування. Особливість безпілотника полягає в можливості тривалий час зависати в повітрі, вишукувати ціль і атакувати її на максимальній швидкості за командою оператора. Крім того, дрони-камікадзе здатні виконувати завдання на основі автоматичних програм, без безпосередніх команд від оператора.
Характеристики FPV-дрона-камікадзе з тепловізором r4 10
Цей БПЛА має такі характеристики:
- - максимальна висота 6 км;
- - камера з роздільною здатністю 8К (48 МП);
- - дальність впливу сигналу контролера 8-10 км;
- - зв'язок GPS, SBAS, Galileo, QZSS, Glonass;
- - час перебування в повітрі до 30 хв;
- - частота 5,8 ГГц;
- - двигуни XING-E 3110;
- - пропелери 10X4, 5X3;
- - роздільна здатність зображення 8000x6000 (4:3); 7680 x 4320 (16:9); 4000x3000 (4:3); 3840 x 2160 (16:9);
- - відеовихід BLITZ Whoop 1.2G 1.6W VTX / BLITZ Whoop 1.6W VTX / BLITZ Whoop 2.5W VTX;
- - потужність передачі FCC: < 33 дБм / CE: < 14 дБм / SRRC: < 30 дБм;
- - розміри 338 x 299 x 34 мм;
- - робоча температура від +10 до 40°С;
- - вага 826 г. без акумулятора.
Цей дрон широко затребуваний у збройних силах. Його застосовують одночасно для розвідки місцевості, пошуку ворожої техніки і піхоти, а також їх подальшої ліквідації. Використання дронів-камікадзе дає змогу максимально зберегти особовий склад армії.
Потужна камера з тепловізором
Основною особливістю цього дрона є тепловізійна камера з високою роздільною здатністю, здатна легко розрізняти температурні відхилення в навколишньому середовищі. Це забезпечує чудову деталізацію і чіткість зображення, що особливо важливо під час пошуку прихованої ворожої техніки.
Завдяки широкому куту огляду дрон надає оператору можливість моніторингу широкої території, що особливо важливо під час виконання складних завдань. Камера дрона має функцію стабілізації зображення, що дає змогу отримувати плавний відеоряд навіть під час активного руху коптера. Оператор може чітко бачити об'єкти на відстані 100 метрів (техніка) і 60 м (люди). Це допомагає дуже швидко знаходити цілі та вибудовувати траєкторію польоту.
Інтеграція з FPV-системою
Інтеграція з FPV забезпечує максимально зручну взаємодію між пілотом і дроном. Оператор БПЛА спостерігає за навколишнім середовищем через теплове зображення місцевості, що особливо корисно в умовах обмеженої видимості.
Пілот бачить зміни в навколишньому середовищі в режимі реального часу, ухвалює рішення на основі тепловізійних даних і коригує стратегію. Така опція особливо допомагає в нічний час доби.
Ергономічний корпус за вигідною ціною
Корпус дрона забезпечує оптимальне поєднання міцності та легкості. Це не тільки покращує загальну маневреність дрона, а й забезпечує його захист від несприятливих погодних умов під час польоту. Рівень захисту корпусу допускає використання пристрою в температурному діапазоні від +10°C до +40°С. Дрон стійкий до дощової, сирої погоди та спеки.
Зручний контролер оригінальної розробки
Функціональний пульт керування та можливість під'єднання до мобільних пристроїв для керування через застосунок значно спрощує користування пристроєм, роблячи керування даним FPV-дроном інтуїтивно зрозумілим і не вимагаючи довгого часу для освоєння інтерфейсу.
Пульт дистанційного керування працює на базі операційної системи Android, а також обладнаний модулем Wi-Fi. Пристрій управління обладнано роз'ємом USB-C, через який проводиться його підзарядка. Також доступна функція перепрограмування кнопок управління.
Акумулятор від бренду-виробника
Дрон функціонує на базі акумулятора літій-іонного типу. В умовах бойових операцій особливо важливо, що безпілотник можна зарядити через портативне джерело енергії (Powerbank) за допомогою USB-кабелю Type C.
Потужні пропелери
Пропелери FPV-дрона є важливою частиною конструкції, що впливає на його стійкість і загальну продуктивність. Цей дрон має чотири пропелери з карбону. Цей матеріал легкий і водночас міцний, тому його часто використовують для дронів-камікадзе
Оригінальна комбінація декількох систем глобального позиціонування
Системи глобального позиціонування (GPS) відіграють ключову роль у функціонуванні та навігації дронів FPV (First Person View). GPS забезпечує точне визначення місця розташування дрона в реальному часі, що критично важливо для виконання різних завдань.
У цей дрон вбудовано кілька таких систем, що дає змогу приймати сигнали від кількох супутників одночасно. Що більше супутників бере участь у процесі, то точніше вдається визначити місцеположення. А сучасні гіроскопи і акселерометри забезпечують стабілізацію і управління під час польоту, допомагаючи дрону підтримувати стійкість і точність руху.
Купити FPV-дрон-камікадзе-тепловізор r4 10 дюймів у магазині OPTICS-PRO
Придбати цей дрон, а також інші моделі можна в нашому магазині. У нас є вся необхідна державна сертифікація. Наші дрони збираються тільки з якісних запчастин, поставлених безпосередньо від виробника. Ми самостійно виробляємо акумулятори з повною ізоляцією. Кожна куплена одиниця товару ретельно перевіряється перед відправкою. Ми гарантуємо, що наша продукція повністю відповідає зазначеним технічним характеристикам. Ми надаємо всі необхідні комплектуючі:
FPV Дрон камікадзе-тепловізор r4 10 дюймів;
- - окуляри;
- - антени;
- - ретранслятори;
- - пульт керування;
- - гарантійний талон терміном на рік.
Кожен дрон має ексклюзивну прошивку, яку неможливо зламати.
FPV Дрон камікадзе-тепловізор r4 10 дюймів характеристики
| Технічні | |
| Зв'язок | GNSS: GPS+SBAS+Galileo+QZSS+Glonass |
| Камера | 8К камера: 1/2\"CMOS, Ефективні пікселі: 48 МП |
| Максимальна висота, м | 6000 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Радіус дії дистанційного керування, м | 8000 - 10000 |
| Тип керування | Контролер польоту BLITZ ATF435 |
| Час польоту, хв | до 30 хв |
| Частота пульта | 5,8 ГГц |
| ESC | BLITZ E55S 4-IN-1 2-6S 55A ESC |
| Двигун | двигуни XING-E 3110 |
| Пропелери | пропелери 10X4, 5X3 |
| Рама | колісна база 452 мм |
| Экран | |
| Роздільна здатність фото | 8000x6000 (4: 3); 7680 x 4320 (16: 9); 4000x3000 (4: 3); 3840 x 2160 (16: 9) |
| Мультимедіа | |
| Відеовихід | BLITZ Whoop 1.2G 1.6W VTX / BLITZ Whoop 1.6W VTX / BLITZ Whoop 2.5W VTX |
| Додаткові можливості | |
| Антени | одинарні антени |
| Експлуатаційні | |
| Корисне навантаження | 1,5 |
| Потужність передачі | FCC: < 33 дБм / CE: < 14 дБм / SRRC: < 30 дБм |
| Робочий струм | ≤25mw@12V 410mA, ≤400mw@12V 470mA, ≤800mw@12V 490mA, ≤1600mw@12V 590mA |
| Тип батареї | 6S2P 8200 мАг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Габаритні розміри, мм | 338 x 299 x 34 |
| Вага, гр | 826 (без акумулятора) |
| Температурний режим, °C | -10... + 40 |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 




