Виносна антена ROC4 2.4G/5.2G/5.8G, 10 Вт
Знижка -23 %
До кінця Акції залишилося:
Короткі характеристики
Характеристики антени - Діапазон частот: 2400-2500MHz/5150-5850MHzМаксимальна вихідна потужність: 40dBm(10W)Посилення антени: 15dB±1/18dB±1Коефіцієнт підсилення передачі: 18dB±1Ємність акумулятора: 8000mAhВхідна потужність: Мін: 3dBm, Макс: 23dBmКоефіцієнт шуму: <2.5dBПодача струму: 2.2A@Pout 40dBm 12VЗарядна напруга: 5V/2AСвітлодіодний індикатор: 4 синіх LEDЗарядний порт: Type-cКонектор: N-TypeРобоча температура: -30℃~+70℃Температура зберігання: -40℃~+150℃Робоча вологість: До 95% відносної вологостіРозмір корпусу: 230*146*39(мм)Матеріал корпусу: АлюмінійВага: 530 гр
Дивитись всі характеристики
  • Доступність: В наявності
*наявність уточнюйте у менеджера
Ключову роль в житті кожної людини відіграє стабільний зв’язок. Це може стосуватися різних систем. Серед них є технологія «розумний будинок», камери відеоспостереження, управління дронами та налаштування роботи Wi-Fi мереж. Якщо стандартного рівня передачі недостатньо, то можна скористатися помічником. Тут допоможе виносна антена ROC4 2.4G/5.2G/5.8G з показником потужності 10 Вт. Вона створена безпосередньо для підсилення сигналу. Додатково сприяє видаленню перешкод та розширенню зони покриття. Це робить її універсальним обладнанням в професійному та побутовому використанні.
Виносна антена ROC4 2.4G/5.2G/5.8G та її особливості
  • діапазони 2.4 GHz, 5.2 GHz та 5.8 GHz;
  • вихідна потужність складає 10 Вт;
  • при великому підключенні пристроїв забезпечується стабільна робота;
  • в залежності від моделей пропонується підсилення до 10–12 dBi;
  • універсальність застосування для відеоспостереження, розумного будинку, дронів;
  • зручний монтаж та налаштування.
Переваги застосування антени
  • на великих відстанях забезпечується стабільний сигнал;
  • навіть при наявності великої кількості сусідських мереж;
  • підходить для виконання професійних та домашніх задач;
  • стійкість до перенавантажень;
  • не піддається зовнішнім впливам;
  • допомагає обійтися без додаткових зусиль.
За рахунок представлених переваг виносна антена користується попитом серед клієнтів.
  • потужність передачі – 10 Вт;
  • робочий діапазон частот — 2.4G / 5.2G / 5.8G;
  • корпус виготовлено із удароміцного пластику;
  • в залежності від комплектації застосовуються стандартні роз’єми SMA/RP-SMA для підключення;
  • стійкість до підвищених показників вологості та температури.
Додатково виносна антена має невелику вагу та досить компактні розміри.
  • універсальність застосування – можливість використання у різних сферах;
  • простота використання – немає потреби у наявності спеціальних знань для встановлення.
Рекомендації по встановленню антени
  • потрібно вибрати високу точку для встановлення антени;
  • уникайте поряд наявності металевих конструкцій;
  • антену треба направити в сторону джерела сигналу або прийомника;
  • для підключення варто застосовувати тільки якісні дроти;
  • здійснюйте перевірку відповідності діапазону обладнання та антени.
  • наявність гарантії від виробника;
  • акційні пропозиції та вигідні ціни;
  • оперативна доставка по території всієї України;
  • під час підбору обладнання висококваліфікована допомога консультантів;
  • можливість зробити обмін чи повернення.
Технічні
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Виносна антена ROC4 2.4G/5.2G/5.8G, 10 Вт Відгуки (0)