Виносна антена ACASOM ROC6 N-Type 2.4G/5.2G/5.8G 20W
Знижка -12 %
До кінця Акції залишилося:
Короткі характеристики
Характеристики антени - Основні технічні характериски Назва продукту ROC-6Частотний діапазон 2.4GHz & 5.2GHz & 5.8GHzВихідна потужність 20W (43 dBm)Функція Підсилення сигналуМаксимальний вихід2400–2500 MHz – 43 dBm (20W)5150–5350 MHz – 43 dBm (20W)5725–5850 MHz – 43 dBm (20W)Підсилення антени2400–2500 MHz: 15 dB ±15150–5350 MHz: 18 dB ±15725–5850 MHz: 18 dB ±1Підсилення прийому2400–2500 MHz: 10 dB ±15150–5350 MHz: 12 dB ±15725–5850 MHz: 12 dB ±1Підсилення передачі2400–2500 MHz: 20 dB ±15150–5350 MHz: 20 dB ±15725–5850 MHz: 20 dB ±1RF-конектор N-FemaleВхідна потужність тригера Min: 3 dBm / Max: 23 dBmEVM 3%@33dBm 802.11g 54Mbps OFDM 64QAM BW 20MHzКоефіцієнт шуму < 2.5 dBЄмність акумулятора 10000 mAh @ 7.4V / 5000 mAh @ 14.8VСила струму 3AНапруга зарядки 16.8VЗатримка перемикання TX/RX < 1 μsІндикатор Сенсорний дисплей з відображенням рівня у відсоткахЕкран Сенсорний дисплейТемпература роботи -40°C ~ +70°CТемпература зберігання -40°C ~ +70°CРозмір корпусу 210×310×41 ммВага 2.1 кг (без аксесуарів)КомплектаціяАнтена ROC6Кріплення Зарядний пристрій Набір перехідників Набір викруток Кейс пластиковий захисний
Дивитись всі характеристики
  • Доступність: В наявності
*наявність уточнюйте у менеджера
Технічні
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Виносна антена ACASOM ROC6 N-Type 2.4G/5.2G/5.8G 20W Відгуки (0)