Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
24x15 мм
Збільшення, х -
1Х
Поле зору, град, м на 100 м -
12 м на 100 м
Тип конструкції -
Открытая
Дистанція до окуляра, мм -
Не ограничено
Налаштування від паралакса -
50 м
Лінійний розмір прицільної марки -
4 MOA
Діапазон введення поправок -
740 см на 100 м
Ціна кліка, мм на 100 м -
330 см на 100 м
Тип візиру -
Точка с регулировкой яркости
Ціна:
10 817 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Коліматорний приціл Hakko BED-XT4 mini за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Коліматорні приціли Hakko ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція HAKKO з гарантією якості.
Коліматорний приціл Hakko BED-XT4 mini характеристики
| Оптика | |
| Об'єктив, мм | 24x15 мм |
| Збільшення, х | 1Х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 12 м на 100 м |
| Тип конструкції | Открытая |
| Дистанція до окуляра, мм | Не ограничено |
| Налаштування від паралакса | 50 м |
| Використання на зброї | |
| Лінійний розмір прицільної марки | 4 MOA |
| Діапазон введення поправок | 740 см на 100 м |
| Ціна кліка, мм на 100 м | 330 см на 100 м |
| Тип візиру | Точка с регулировкой яркости |
| Експлуатаційні | |
| Кріплення | Weaver |
| Тип батареї | CR2032, 3 вольта, 1 шт. |
| Габаритні розміри, мм | 47х45х61 мм |
| Вага, гр | 33 грамм |

Відео огляди
Тепловізори
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Прилади нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 


