Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
24 х 33 мм
Збільшення, х -
1Х
Поле зору, град, м на 100 м -
15,7 м на 100 м
Тип конструкції -
Открытая
Дистанція до окуляра, мм -
Не ограничено
Налаштування від паралакса -
50 м
Лінійний розмір прицільної марки -
4 MOA
Діапазон введення поправок -
740 см на 100 м
Ціна кліка, мм на 100 м -
300 см на 100 м
Тип візиру -
Переменная - 4 варианта
Ціна:
9 325 грн
- Доступність: В наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Коліматорний приціл Hakko BED-35 Panorama MK-III MR-02 за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Коліматорні приціли Hakko ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція HAKKO з гарантією якості.
Коліматорний приціл Hakko BED-35 Panorama MK-III MR-02 характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 24 х 33 мм |
| Збільшення, х | 1Х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 15,7 м на 100 м |
| Тип конструкції | Открытая |
| Дистанція до окуляра, мм | Не ограничено |
| Налаштування від паралакса | 50 м |
| Використання на зброї | |
| Лінійний розмір прицільної марки | 4 MOA |
| Діапазон введення поправок | 740 см на 100 м |
| Ціна кліка, мм на 100 м | 300 см на 100 м |
| Тип візиру | Переменная - 4 варианта |
| Експлуатаційні | |
| Кріплення | Weaver |
| Тип батареї | CR2032, 3 вольта, 1 шт. |
| Габаритні розміри, мм | 82х45х61 мм |
| Вага, гр | 160 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 


