До кінця Акції залишилося:
Короткі характеристики
Збільшення, х -
1X
Поле зору, град, м на 100 м -
на 92 метра - 28 метров, при удалении зрачка на 10 см
Діаметр вихідного окуляра, мм -
30х23 мм
Дистанція до окуляра, мм -
Не ограниченно
Значення кроку корекції -
1/2 МОА
Діапазон введення поправок -
+/- 40 МОА в любом направлении
Тип візиру -
Красный
Ціна:
55 950 грн 46 998 грн
- Доступність: В наявності
- В наявності
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Коліматорний приціл EOTech XPS3-0 за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Коліматорний приціл EOTech ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція EOTECH з гарантією якості.
Коліматорний приціл EOTech XPS3-0 характеристики
| Оптичні | |
| Збільшення, х | 1X |
| Поле зору, град, м на 100 м | на 92 метра - 28 метров, при удалении зрачка на 10 см |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 30х23 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | Не ограниченно |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 1/2 МОА |
| Діапазон введення поправок | +/- 40 МОА в любом направлении |
| Тип візиру | Красный |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | Водонепроницаемый |
| Кріплення | планка Weaver (Вивер) или Picatinniy (MIL-STD 1913) |
| Автономна робота, г | 600 часов |
| Тип батареї | CR123 (3V) |
| Габаритні розміри, мм | 90х51х61 мм |
| Вага, гр | 227 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 


