До кінця Акції залишилося:
Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
30x23 мм
Збільшення, х -
1х - 3.25х
Поле зору, град, м на 100 м -
7.3 градуса
Дистанція до окуляра, мм -
56 мм
Значення кроку корекції -
½ MOA
Лінійний розмір прицільної марки -
две точки 1MOA с кругом 65MOA
Діапазон введення поправок -
- 40 ... + 60 MOA
Ціна:
111 900 грн 99 000 грн
- Доступність: В наявності
- Очікування
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Комплект коллиматорного прицела и увеличителя EOTech HHS II за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Коліматорний приціл EOTech ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція EOTECH з гарантією якості.
Комплект коллиматорного прицела и увеличителя EOTech HHS II характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 30x23 мм |
| Збільшення, х | 1х - 3.25х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 7.3 градуса |
| Дистанція до окуляра, мм | 56 мм |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | ½ MOA |
| Лінійний розмір прицільної марки | две точки 1MOA с кругом 65MOA |
| Діапазон введення поправок | - 40 ... + 60 MOA |
| Експлуатаційні | |
| Автономна робота, г | 500 часов |
| Тип батареї | 1xCR123 |
| Габаритні розміри, мм | 195.6 x 59 x 83.9 мм |
| Вага, гр | 635 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 

