Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
30 х 23 мм
Збільшення, х -
1X
Поле зору, град, м на 100 м -
28 м на 95 метрах
Значення кроку корекції -
1/2 МОА
Діапазон введення поправок -
+ / - 40 МОА
Тип візиру -
1 MOA red dot w/68 MOA circle
Ціна:
26 483 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Коліматорний приціл EOTech 517.A65 за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Коліматорний приціл EOTech ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція EOTECH з гарантією якості.
Коліматорний приціл EOTech 517.A65 характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 30 х 23 мм |
| Збільшення, х | 1X |
| Поле зору, град, м на 100 м | 28 м на 95 метрах |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 1/2 МОА |
| Діапазон введення поправок | + / - 40 МОА |
| Тип візиру | 1 MOA red dot w/68 MOA circle |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | Водонепроницаемый |
| Кріплення | 1" планка Пикатинни (MIL-STD-1913) или планка Вивера |
| Автономна робота, г | 500 часов |
| Тип батареї | 2хАА |
| Габаритні розміри, мм | 131x49x60 мм |
| Вага, гр | 310 грамм |
Коліматорний приціл EOTech 517.A65 Відгуки (1)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 






