Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
32 мм
Збільшення, х -
3x
Поле зору, град, м на 100 м -
10.6 м на 100 метров
Дистанція до окуляра, мм -
63.5 ― 88.9 мм
Значення кроку корекції -
1/3 MOA
Лінійний розмір прицільної марки -
4 МОА
Діапазон введення поправок -
60 МОА
Ціна:
16 785 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Коліматорний приціл Burris AR-332 3X32 за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Коліматорні приціли Burris ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція BURRIS з гарантією якості.
Коліматорний приціл Burris AR-332 3X32 характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 32 мм |
| Збільшення, х | 3x |
| Поле зору, град, м на 100 м | 10.6 м на 100 метров |
| Дистанція до окуляра, мм | 63.5 ― 88.9 мм |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 1/3 MOA |
| Лінійний розмір прицільної марки | 4 МОА |
| Діапазон введення поправок | 60 МОА |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | Влагостойкий |
| Кріплення | Планка Пикаттини/Вивера |
| Автономна робота, г | 50000 часов |
| Тип батареї | CR2032 |
| Габаритні розміри, мм | 190x70x23 мм |
| Вага, гр | 400 грамм |
Коліматорний приціл Burris AR-332 3X32 Відгуки (0)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 






